Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Atelier AK s.r.o.
Ovesná 1864,
Chotěboř 583 01
tel: Běžné dotazy k objednávce atp.:
fax: tel.: +420 774 403 785
napište nám
Zakázková výroba / Technické dotazy:
tel.: +420 605 581 903

NOVINKY

arr3Možnost ražby vlastních iniciálu nebo jménaNabízíme možnost nechat si do zakoupených výrobku vypálit iniciály, jméno nebo název své firmy... arr3Pouzdra pro telefony s nasazeným ochranným krytemMáte na telefonu navíc ochranný plastový nebo silikonový kryt a chcete aby se telefon do pouzdra...

Možnost ražby vlastních iniciálu nebo jména

Nabízíme možnost nechat si do zakoupených výrobku vypálit iniciály, jméno nebo název své firmy atd.

 

Samozřejmě Vám nevypálíme názvy registrovaných značek (jako Apple, Nike, Samsung a podobně.) nebo cokoliv co by porušovalo autorská práva.

 

Gravírované razníky z tvrdé mosazi stály dost peněz a i nám to nějaký čas navíc zabere sestavit a nahřát raznici, proto jsme tuto službu zpoplatnili částkou 200,- Kč. (Pokud máte v objednávce víc věcí a chcete vyrazit text na všechny, platíte tento příplatek samozřejmě pouze jednou)

 

Maximální délka může být cca 8 znaků (do držáku dám i 12 znaků, ale...). Lepší, jsou tak 2-4 znaky, protože to nevypadá pěkně, když je nápis přes půl výrobku. Výška písmen je 6,5 mm a například pět znaků má již délku 25 mm. Font písma je Times New Roman. Váš text bude umístěn místo našeho loga A-K. Požadovaný iniciál (text, jméno) napište do poznámky v košíku.

 

Také je možné nechat vyrobit logo Vaší firmy a to do výrobku vypálit, jenže cena za štoček pro ražbu může být 1000,- Kč nebo třeba i 4000,- Kč, záleží na složitosti. Štoček je poté samozřejmě Váš a pošleme Vám ho spolu s výrobkem. Doba dodání s vlastním logem se prodlouží minimálně na 14 dnů, záleží na volných kapacitách výrobce štočků.

 

No prostě napište nebo zavolejte nějak Váš požadavek společně vymyslíme a zrealizujeme.

 

logo na přání

 logo

 logo - Filther

 

 

 

▼ ... tak tohle už musím razit nadvakrát ▼

▼ Pro představu: mosazná raznice pro toto firemní logo, stála 3000,- Kč vč. DPH ▼